دستگاه خشک کن GBO 200

در اکثر نقاط کشور به دلیل مشکلات انبارداری و غیره مقدار زیادی از محصولات کشاورزی و باغی ضایع میشوند که روش خشک کردن برای نگهداری آن مفید است و محصول تولیاد شده برای مصرف داخلی و صادرات مفید میباشد. در این مدل تعداد فن های سیرکولاسیون دو برابر مدل GBO100 میباشد. این کار باعث میشود 40% راندمان کار افزایش پیدا کند و سرعت زمان خشک کردن محصولات افزایش پیدا میکند. قابلیت خسک کردن میوه جات ، صیفی جات ، مرکبات و گیاهان دارویی را دارد از هر 8 تا 10 کیلوگرم ، یک کیلوگرم محصول خشک تولید میشود. دستگاه کاملا بصورت اتومات و هوشمند میباشد. و هدایت این دستگاه با سیستم کنترلر میباشد و مجهز به سنسور های دما و رطوبت سنج هستند.

مدلظرفیت میانگین در یک شیفت کاری تعداد و ابعاد سینینوع سوخت
GBO 200300 – 250 کیلوگرم70 عدد- 100*65برق تک فاز - گاز شهری


دستگاه خشک کن دوار GBO 300

در اکثر نقاط کشور به دلیل مشکلات انبارداری و غیره مقدار زیادی از محصولات کشاورزی و باغی ضایع میشوند که روش خشک کردن برای نگهداری آن مفید است و محصول تولیاد شده برای مصرف داخلی و صادرات مفید میباشد. در این مدل بعد از بارگزاری سینی ها در داخل و روشن کردن دستگاه سینی ها بطور یکنواخت در داخل دستگاه میچرخند و این کار علاوه بر اینکه یک خشک شدن تمام سینی ها میشود سرعت عمل خشک کردن محصولات هم بالا رفته و راندمان بالای تولید دستگاه و افزایش محصول و همچنین باعث کاهش مصرف انرژی میباشد. و این مدل GBO300 با ظرفیت 650 الی 350 کیلوگرم در یک شیفت کاری با برق تک فاز و گاز شهری کار میکند. دستگاه کاملا بصورت اتوماتیک و هوشمند بوده و هدایت این دستگاه بصورت کنترلر میباشد و محهز به سنسور های دما و رطوبت سنج هستند.

مدلظرفیت میانگین در یک شیفت کاری تعداد و ابعاد سینینوع سوخت
GBO 300350-650 کیلوگرم140عدد- 80*60برق تک فاز - گاز شهری


دستگاه خشک کن تونل واگنی

در اکثر نقاط کشور به دلیل مشکلات انبارداری و غیره مقدار زیادی از محصولات کشاورزی و باغی ضایع میشوند که روش خشک کردن برای نگهداری آن مفید است و محصول تولید شده برای مصرف داخلی و صادرات مفید میباشد. در مدل های تونل واگنی بستگی به سفارش مشتری که ظرفیت های ورودی آن 1000 – 2000 -3000 کیلو گرم می باشد. در این ماشین آلات سینی های دستگاه بصورت ریلی بوده و بعد از بار گذاری سینی ها ، واگن ها بر روی ریل نشسته و به داخل دستگاه هدایت میشود. قابلیت خشک کردن میوه جات ، صیفی جات ، مرکبات و گیاهان دارویی را دارد از هر 8 تا 10 کیلوگرم ، یک کیلوگرم محصول خشک تولید میشود. دستگاه کاملا بصورت اتوماتیک و هوشمند بوده ، هدایت این دستگاه بصورت کنترلر میباشد ، همچنین با نرم افزار اندروید قابل کنترل می باشد و مجهز به سنسور های دما و رطوبت سنج هستند.

مدلظرفیت میانگین در یک شیفت کاری تعداد و ابعاد سینینوع سوخت
تونل واگنی1000 الی3000 کیلوگرم220 الی 680 عدد سینیبرق تک فاز - گاز شهری


خط خلال سیب زمینی فرنج فرایز

سوخاری سازی خلال سیب زمینی بااستفاده ازتکنولوژی پیشرفته میسر گشته است. تکنولوژی تولید ان از یک کارخانه تا کارخانه دیگر ممکن است فرق کند، اما به طور کلی غذاهای حاصل از سیب زمینی شامل انواع چیپس وخلال سیب زمینی است که فرآیند تولید آن شامل مراحل زیر می باشد: 1- سورتینگ وشستشو 2- پوست گیری ولکه گیری خردکن 3- شستشوی مجدد 4- بلانچینگ 5- رطوبت گیری 6- سرخ کردن 7- روغن گیری وسرمایش 8- اضافه کردن نمک وادویه 9- منجمدسازی وبسته بندیماشین آلات پنیر پیتزا

دستگاه ها و ماشین‌آلات خط تولید پنیر پیتزا خط تولید پنیر پیتزای طراحی شده شرکت ماشین سازی اردبیل برای کارخانجاتی که دریافت شیر کافی دارند مناسب می‌باشد. زیرا توجیه اقتصادی آن در مواردی که تولید انبوه داشته باشید مقرون به صرفه است که نتیجه نهایی آن تولید محصول با کیفیت عالی و کشش بالا می‌‍باشد. مبنای طراحی بر اساس پخت و کشش پنیر آماده شده بوده و مهندسی کامل آن از دریافت شیر خام تا عمل آوری پنیر پیتزا و تهیه آب نمک انجام می پذیرد تا تضمین کننده کیفیت محصول نهایی باشد.دستگاه روغن گیری پرس سردماشین آلات اسلایسرماشین آلات هیدروپونیکدستگاه پوست گیریماشین آلات وتجهیزات آماده سازی